Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Anita Dijkhuizen

Kinderfysiotherapeut
a.dijkhuizen@kftrw.nl

Dagen werkzaam: dinsdag, woensdag en vrijdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Anouk Kraaijeveld

Kinderfysiotherapeut
a.kraaijeveld@kftrw.nl

Dagen werkzaam: maandag , woensdag en donderdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Daphne Hakkert

Kinderfysiotherapeut
d.hakkert@kftrw.nl

Dagen werkzaam:
maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Denise ’t Hart-de Wit 

Kinderfysiotherapeut
d.thart@kftrw.nl

Dagen werkzaam: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Fallon Cornelisse-Tacq

Kinderfysiotherapeut
f.tacq@kftrw.nl

Dagen werkzaam:
maandag en dinsdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

José Voermans

Officemanager en pedagogisch medewerker
j.voermans@kftrw.nl

Dagen werkzaam: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag van 8:30 tot 12:30 

 

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Maaike Heidt-van Reeuwijk

Kinderfysiotherapeut
m.heidt@kftrw.nl

Dagen werkzaam: woensdag, donderdag en vrijdag

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Mylène van der Voort

Kinderfysiotherapeut
m.vandervoort@kftrw.nl

Dagen werkzaam: dinsdag, donderdag vrijdag en zaterdagochtend

Kinderfysiotherapie Regio Westland - Team

Wendy Scholtes-Bos

Kinderfysiotherapeut
w.scholtes-bos@kftrw.nl

Dagen werkzaam: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag