[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#1f2378″ icon=”266″]
Fallon Tacq Kinderfysiotherapieregiowestland

Fallon Tacq

Kinderfysiotherapeut

Mail: f.tacq@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: ma, di

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#d8000f” icon=”964″]
Kinderfysiotherapeut Jose Voermand kinderfysiotherapieregiowestland

Jose Voermans

Office manager
Pedagogisch medewerkster

Mail: j.voermans@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: ma, woe, do, vr

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#1f2378″ icon=”960″]
Kinderfysiotherapeut Anita Dijkhuizen kinderfysiotherapieregiowestland

Anita Dijkhuizen

Kinderfysiotherapeut

Mail: a.dijkhuizen@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: di, woe, vr

Maaike Heidt van Reeuwijk
[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#d8000f” icon=”258″]

Maaike Heidt – van Reeuwijk

Kinderfysiotherapeut

Mail: m.heidt@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: woe-middag, do, vr

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#1f2378″ icon=”958″]
Kinderfysiotherapeut Anouk van der Kooij kinderfysiotherapieregiowestland

Anouk Kraaijeveld-van der Kooij

Kinderfysiotherapeut

Mail: a.kraaijeveld@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: ma, woe, do

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#d8000f” icon=”1228″]

Mylene v/d Voort

Kinderfysiotherapeut

Mail: m.vandervoort@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: di, woe vr

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#d8000f” icon=”258″]
Daphne Hakkert

Daphne Hakkert

Kinderfysiotherapeut

Mail: d.hakkert@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: di – woe – do middag en vr

[tile pattern=”IBG” bgcolor=”#1f2378″ icon=”1228″]

Sjoerd Andringa

Kinderfysiotherapeut

Mail: s.andringa@kftrw.nl

Telefonisch bereikbaar op: ma & zat ochtend